Auragata 3, 6600 Sunndalsøra
Mon - Fri : 10:00 - 14:00
Close
71691262
Mon - Fri : 10:00 - 14:00

Sunndal Økonomitjenester AS

Bli med på den teknologiske utviklingen! – Vi gir deg de beste løsningene. Vårt mål er et helelektronisk, alltid oppdatert regnskap. Papir blir overflødig og tidkrevende dobbeltarbeid forsvinner.

Book en uforpliktende konsultasjon

Fyll ut skjemaet under og vi vil kontakte deg for å sette opp et passende tidspunkt.




Sikker og god løsning

Vi bruker Duett som leverer komplette økonomisystem og driftsløsninger, som passer for de fleste bransjer.

Lokal aktør

Vi kjenner det lokale næringslivet. Vi har lang erfaring med både små og store bedrifter lokalt .

Sømløs integrasjon

Vi tilbyr en interaktiv løsning som sørger for digital flyt av kostnader og inntekter med automatisk bokføring.

Regnskap i skyen

Du får tilgang til dyktige regnskapsførere med ekspertkompetanse og moderne, skybaserte systemer.

Aktuelt

Nyheter og annen viktig informasjon fra Sunndal Økonomitjenester
Krav til regnskapet
Krav til regnskapet

De aller fleste som driver bedrift må føre et regnskap. Regnskapet danner...

Les mer
Sunndal Økonomitjenester AS
Sunndal Økonomitjenester AS

Fra 1.november vil Sunndal Regnskap SA gå over til å bli Sunndal...

Les mer
Viktig påminnelse
Viktig påminnelse

Vi har nå bevegd oss et lite stykke inn i 2019 og i den anledning ønsker...

Les mer

Våre medarbeidere

Vi jobber for at at din bedrift skal bli så effektiv som mulig.
Møte våre spesialister.
Marianne Bjørbekk
Marianne Bjørbekk
Regnskapskonsulent marianne@suot.no
Petter B. Melkild
Petter B. Melkild
Regnskapskonsulent petter@suot.no
Eivor Meisinset
Eivor Meisinset
Regnskapskonsulent eivor@suot.no
Rita Holmen
Rita Holmen
Autorisert regnskapsfører rita@suot.no
Edvin Ole Røen
Edvin Ole Røen
Daglig Leder edvin@suot.no
Lise Ramsvik
Lise Ramsvik
Autorisert regnskapsfører lise@suot.no
Ann Elise Aarstad
Ann Elise Aarstad
Regnskapskonsulent annelise@suot.no